Неологизмы - вещь беспонтовая, но их также не помешает знать, чтоб в нужный момент показать, как сильно вы в тренде и вообще шарите. Что такое неологизм? Пока мы считаем слово новым, то есть незаевшимся, то смело обзываем — neologism. Все помним слова по типу: facepalm или poker face? Так вот да, когда-то они тоже были для нас неологизмами.
Неологизмы образуются следующими способами:
• заимствованием;
• появлением новых слов для обозначения новых предметов;
• словосложением;
• добавлением приставок/суфиксов.
Вот некоторые из них:
BUCKET LIST — список дел, которые ты, ленивая задница, так никогда и не сделаешь;
TO BRINGE-WATCH — когда не можешь перестать смотреть серию за серией своего любимого сериала;
GUERRILLA PROOFREADING — это тот тип людей, которых хочется убить с ноги, когда они тыкают на грамматические ошибки в вашей переписке;
ME TIME — когда заебался от всего в жизни и хочешь просто отдохнуть, отключив все гаджеты;
TO DRUNK - DIAL/LIKE — когда перебрал в баре и начинаешь звонить всем и лайкать фотки бывшей;
TO GLOATGRAM — выкладывать в инсте фотки еды и прочей хрени;
TO HUMBLEBRAG — «прибедняться»
CAT LADY — думаю, тут все понятно: сильная и независимая;
TO HATE-WATCH — смотреть то, что не нравится лишь бы покритиковать;
MISTEXT — отправить сообщение не тому;
BUZZWORD — популярное слово в узком кругу людей;
COACH WARRIOR — ну, это всеми любимый «диванный аналитик/воин»;
DIGITAL HANGOVER – это, когда к головной боли после бурного веселья, добавляется еще и чувства стыда, т.к. компрометирующие фото или видео уже в социальной сети.
Чим зайнятися в новому році? Звісно ж, саморозвитком! 📚Ми зібрали для вас корисні ресурси для вивчення медичної англійської:✅ Englishmed
https://goo.gl/D5T37U
Ресурс для вивчення базової медичної англійської для працівників сфери охорони здоров’я, а також спеціалізованої англійської для лікарів, медсестер та фармацевтів. Це безкоштовний ресурс з вправами на читання, письмо та аудіювання. На сайті представлені й інші корисні інтерактивні функції, з якими ви можете відточувати навики на кожному занятті: це і анімовані діалоги, і граматичні завдання, спрямовані на вивчення професійної мови.
✅ FluentU
https://goo.gl/DMGyhN
Це сайт, який допоможе Вам оволодіти живою англійською — крім загальних відео, тут зібрані відео діалогів з госпіталів, медичні новини і тд. від носіїв мови, що адаптовані для вивчення мови. Всі відео поділені за темами та рівнями вивчення, кожне з них має інтерактивні підписи — ви можете обрати будь-яке слово, щоб миттєво дізнатися його значення, вимову, а також інші відео, в яких зустрічається це слово. Після закінчення відео є вправи та «картки», які допоможуть запам’ятати слова природнім шляхом, а не просто зазубрювати їх. Також тут є багато й інших відео типу трейлерів до фільмів, музичних кліпів, мотивуючих лекцій і багато іншого.
✅ English Health Train
https://goo.gl/wfyFfX
Один з найповніших безкоштовних курсів в Інтернеті, створений для медків, які працюють в англомовних країнах. План курсу передбачає від 240 до 320 годин практичних завдань. Він поділений на 5 модулів, у тому числі «Медична кар’єра», «Як спілкуватися з пацієнтами та їхніми сім’ями» та «Бесіда з колегами» . Кожен з них містить аудіювання, вправи на читання та письмо, а також «курсову роботу», що вимагає використання усіх навиків.
✅ Health Check by the BBC
https://goo.gl/dQVUnk
Щотижневий подкаст про медицину для рівнів upper-intermediate та advanced. Епізоди подкастів охоплюють різні теми, включаючи як суто професійні тексти, так і науково-популярні. Проте епізоди доступні лише 30 днів, після чого ВВС видаляє їх, тому не зволікайте, слухайте одразу.
✅ Reading and Listening for Medical Workers
https://goo.gl/YD51k2
Подкасти, орієнтовані для медиків, які прагнуть вивчити базову медичну термінологію. Кожен має свій «сценарій», за яким ви можете ознайомитись зі змістом подкасту. Ідеально підходить для початківців.
Зображення: mehmetgeren.design
Джерело:https://goo.gl/ZUd132